ÖVRIGT / Diverse / Lackask 6867596
nr 686 7596
Lackask
Kina, Dia25
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 mars 2011
kl 19:31:22
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
550 kr
600 kr
650 kr